Bilder Greta Wennberg Pastell på papper

Greta Wennberg Pastell på papper

650 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Porträtt av en Same
Signerad: G. Wennberg
Daterad: 1963

Mått på bildyta: 31 x 23 cm
Mått med ram: 46 x 36 cm

Greta Wennberg Pastel on Paper
Portrait of a same
Signed: G. Wennberg
Dated: 1963

Dimensions of image area: 31 x 23 cm
Dimensions with frame: 46 x 36 cm

Condition: No remarks

111 Glas

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Astrid Westin, olja på duk, landskap

Värdering: 500

Bud: 500 SEK

Norrbotten

Fäll fårskinn

Värdering: -

Bud: 200 SEK

112 Brickor

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Närke