Bilder Åman Olja på pannå
Landskapsmotiv Signerad: Åman Daterad: 1944 Mått på pannå: 60 x 41 cm Mått med ram: 70 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Åman Oil on panel Landscape motifs Signed: Åman Dated: 1944 Dimensions of panel: 60 x 41 cm Dimensions with frame: 70 x 52 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 33 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 35 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 37 minuter