Bilder Ivan Bergdahl 1929-2021 Akvarell på papper

Ivan Bergdahl 1929-2021 Akvarell på papper

300 SEK

Värdering: 800 SEK

"Skymning vid fjällen" Signerad: Ivan Bergdahl Mått på bildyta: 39 x 29 cm Mått inklusive ram: 52 x 42 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Ivan Bergdahl 1929-2021 Watercolor on paper "Twilight at the Mountains" Signed: Ivan Bergdahl Image area dimensions: 39 x 29 cm Dimensions including frame: 52 x 42 cm Condition report: Minor wear on frame, no other remarks

TV Panasonic 42"

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Barskåp 1930-1940 tal

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Alvar Aalto, vas "Savoy", Iittala

Värdering: 600

Bud: 1 033 SEK

Norrbotten

Edvin Ollers, vas "Lalique", Elme glasbruk

Värdering: 500

Bud: 600 SEK

Norrbotten