Bilder Måns Heidvall Akvarell på Papper

Måns Heidvall Akvarell på Papper

500 SEK

Värdering: 800 SEK

Måns Heidvall född 1951
Komposition med cyklar Signerad Mått på bildyta: 37 x 27 cm Mått med ram: 54 x 44 cm
Måns Heidvall Watercolor on Paper Motif with bicycles Signed Dimensions of image area: 37 x 27 cm Dimensions with frame: 54 x 44 cm Condition: No remarks

216 Pall

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

12st whiskyglas, Iittala

Värdering: 700

Bud: 850 SEK

Norrbotten

217 Div

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

218 Figuriner

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke