Bilder Björn Rudolfsson Olja på duk

Björn Rudolfsson Olja på duk

1800 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Konstnär född: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signerad Mått på duk: 40 x 34 cm Totalmått ram: 43 x 37 cm
Björn Rudolfsson Oil on Canvas Artist born: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signed Dimensions of canvas: 40 x 34 cm Dimensions with frame: 43 x 37 cm Conditional: No remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 55 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 55 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 55 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 55 minuter