Bilder Björn Rudolfsson Olja på duk
Björn Rudolfsson Olja på duk
Konstnär född: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signerad Mått på duk: 40 x 34 cm Totalmått ram: 43 x 37 cm
Björn Rudolfsson Oil on Canvas Artist born: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signed Dimensions of canvas: 40 x 34 cm Dimensions with frame: 43 x 37 cm Conditional: No remarks