Bilder Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper

Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper

200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Par" / "I syfte att något Förvirra" Signerad: Torfrid Olsson Daterad: 1988 Mått på bildyta: 20 x 14 cm Mått med ram: 50 x 42 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Torfrid Olsson 1913-2003 Mixed Media on paper "Couple" / Meant to something confuse" Signed Torfrid Olsson Dated: 1988 Dimensions: 20 x 14 cm Dimensions with frame: 50 x 42 cm Condition report: No remarks

SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 18-1900 tal. H: 74x 135x 90cm (biten som saknas på sista bilden medföljer)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

GUNGSTOL, amerikansk modell

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KAMIN, Husqvarna 153, H: 69cm (bruksslitage, rost)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

MÖBELKRÖN/HYLLA Nyrenässans, 18-1900 tal. 90x70cm (färgsläpp)

Värdering: -

Bud: 60 SEK