Bilder Per Gunnar Thelander Färgetsning
Konstnär född: 1936 Signerad: PG. Thelander Numrerad: 133/225 Mått bildyta: 61 x 45 cm Mått inklusive ram: 86 x 68 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Per Gunnar Thelander Color etching Artist born: 1936 Signed: PG. Thelander Numbered: 133/225 Image area dimensions: 61 x 45 cm Dimensions including frame: 86 x 68 cm Condition: Wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 36 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 36 minuter