Bilder Skrivbordslampa art nouveau 1900-tal
Bordslampa med justerbar arm, lampfot och stomme i metall Gjuten bottenplatta Höjd: 31 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Desk lamp art nouveau 20th century Table lamp with adjustable arm, lamp base and metal frame Molded base plate Height: 31 cm Condition report: Not functionally tested, minor wear and tear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 16 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 18 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 20 minuter