Bilder Dörrkläppar i mässing 1900-tal (2 st)
Två stycken dörrkläppar / dörrknackare i gjutjärn föreställande Athena Höjd: 19-20 cm Bredd: 14-10 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Brass door knockers 20th century (2 pcs) Two cast iron door knockers / door knockers depicting Athena Height: 19-20 cm Width: 14-10 cm Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks