Bilder Ulf Forsberg Fotografi

Ulf Forsberg Fotografi

100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ulf Forsberg född 1955 "The Bad Lady" Signerad: Ulf Numrerat: 2/10 Print uppfodrat på kapafix (hårdkartong) Mått på bildyta: 69 x 49 cm Mått med ram: 72 x 52 cm
Ulf Forsberg Photography Ulf Forsberg born in 1955 "The Bad Lady" Signed: Ulf Numbered: 2/10 Print lined on kapafix (hardboard) Image area dimensions: 69 x 49 cm Dimensions with frame: 72 x 52 cm Condition report: No remarks

Dahl Jensen, figurin 1197, "Grethe med strikketøj"

Värdering: -

Bud: 620 SEK

Glas, "Nobel", samt "Select"

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Mässing, bl.a. Pierre forsell

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Lego

Värdering: -

Bud: 700 SEK