Bilder Thierry Vanhuysse Foto Cobra Art Company 2018

Thierry Vanhuysse Foto Cobra Art Company 2018

600 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Foto på plexiglasskiva Fotograf: Thierry Vanhuysse Limiterad upplaga om 75 ex. Etikettmärkt: Cobra Art, GN 7475 Intyg medföljer Mått: 120 x 80 cm
Thierry Vanhuysse Photo Cobra Art Company 2018 Photo on plexiglass Photographer: Thierry Vanhuysse Limited edition of 75 copies Labeled: Cobra Art, GN 7475 Certificate included Dimensions: 120 x 80 cm Condition report: No remarks

Skåp Jugend, 1920-1930 tal

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Skrivbyrå teak, 1950-1960 tal

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Hyllsektion

Värdering: -

Bud: 75 SEK

Herrbetjänt 1960-tal

Värdering: -

Bud: 225 SEK