Bilder Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal

Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal

350 SEK

Värdering: 800 SEK

Landskapsmotiv Signerad: OB Oidentifierad konstnär Mått på duk: 81 x 63 cm Oramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas from the 20th century Signed: OB Unidentified artist Dimensions of canvas: 81 x 63 cm Unframed Conditional report: Minor age-based wear, no other remarks.

SKEPPSLJUSSTAKE mässing Scandia present H:19 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

BABUSHKA 5 dockor H:18 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

BURK med lock, Kungliga Västerbottens regemente Silverplakett med inskription på insida lock.

Värdering: -

Bud: 90 SEK

SALT- och PEPPARKAR teak Made in Danmark & SALTKAR H:7 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 6 minuter