Bilder Rollei Magic Prontormat-S Franke & Heidecke 1960-tal

Rollei Magic Prontormat-S Franke & Heidecke 1960-tal

1000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

TLR-kamera 2514969 Tillverkad av Franke & Heidecke, Braunschweig, Tyskland Två objektiv: Heidosmat och Xenar Schneider-Kreuznach 1:3,5/75 6570834
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre märken och repor, ej funktionstestad, inga övriga anmärkningar
Rollei Magic Prontormat-S Franke & Heidecke 1960s TLR camera Made by Franke & Heidecke, Braunschweig, Germany Two lenses: Heidosmat and Xenar Schneider-Kreuznach 1:3.5/75 6570834 Condition report: Age-based wear, minor marks and scratches, not functionally tested, no other remarks

TOFFLOR st.43

Värdering: -

Bud: 70 SEK

BASLÅDA 40*33*26 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BORRHAMMARE Hitachi (fungerar)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

FISKEDRAG & FISKERULLAR Sweepfire 1550, Cormoran AT 2S 10 (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 6 minuter