Bilder Nikonos-V med objektiv och tillbehör 1983

Nikonos-V med objektiv och tillbehör 1983

1 månad 2 timmar 13 minuter

2024-03-28 16:30

1000 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Undervattenskamera med vidvinkelobjektiv, sökare och ljusmätare Kamera: Nikonos-V, Nikon 1983 Objektiv: UW-Nikkor 1:2,8 15mm 218078 Ljusmätare: Sekonic Marine Meter Sökare: Nikonos 15 Samtliga delar tillverkade i Japan
Konditionsrapport: Fungerar vid enklare test, gott helhetsintryck med mindre bruksslitage, optik i genomgående gott skick
Nikonos-V with lens and accessories 1983 Underwater camera with wide-angle lens, viewfinder and light meter Camera: Nikonos-V, Nikon 1983 Lens: UW-Nikkor 1:2.8 15mm 218078 Light meter: Sekonic Marine Meter Applicant: Nikonos 15 Every part made in Japan Condition report: Works in simpler tests, good overall impression with minor wear and tear, optics in generally good condition

Ytterfoder, 2 st, Alcobaca, högsta 19,5 cm

Värdering: 200

Bud: 100 SEK

Dörr -/skolklocka i smide, 1800/1900-tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Gustaf Börtner Gouache Samer med renar

Värdering: -

Bud: 60 SEK

PRIMARE D20 CD-SPELARE

Värdering: -

Bud: 550 SEK