Bilder Nils Bäckman 1896-1946 Gouache på papper
Landskapsmotiv. Signerad: Nils Bäckman Mått bildyta: 30,5 x 24 cm Mått med ram: 42 x 36 cm
Konditionsrapport: Skador på ram, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Nils Bäckman 1896-1946 Gouache on paper Landscape motifs. Signed: Nils Bäckman Image area dimensions: 30.5 x 24 cm Dimensions with frame: 42 x 36 cm Condition report: Damage on frame, age-based wear, no other remarks.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 800 SEK
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK