Bilder Bill Olson Blandteknik på papper

Bill Olson Blandteknik på papper

1400 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Konstnär född: 1950 Signerad: Bill Olson Mått bildyta: 31,5 x 37 cm Mått inklusive ram: 46,5 x 54,8 cm
Konditionsrapport: Sliten ram, Inga anmärkningar
Artist born: 1950 Signed: Bill Olson Image area dimensions: 31.5 x 37 cm Dimensions including frame: 46.5 x 54.8 cm Condition report: Worn frame, No remarks

HERRCYKEL Maraton 27" (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

VAS Oskel DK H:15 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TILLBRINGARE H:26 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

GRÄSKLIPPARE med Briggs Stratton 2hp motor. (ej funktionstestad, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 150 SEK