Bilder Christian Thomsen figuriner Royal Copenhagen 1900-tal (2 st)

Christian Thomsen figuriner Royal Copenhagen 1900-tal (2 st)

150 SEK

Värdering: 800 SEK

Porslinsfigurer föreställande en flicka med gås och en täljande pojke Märkta: Royal Copenhagen GB528 / DB905 (Danmark) Höjd: 18 cm
Christian Thomsen figurines Royal Copenhagen 20th century (2 st) Porcelain figurines depicting a girl with a goose and a carving boy Marked: Royal Copenhagen GB528 / DB905 (Denmark) Height: 18 cm Condition report: No remarks

SERVERINGSBRICKA L:30 cm, SERVETTSTÄLL, PEPPARKVARN mm i teak Bl.a. Karl Holmberg

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SALTKAR Arvika keramik, Riborg Böving Albråten H:6,5 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FLAGGA Sverige 240 cm Oanvänd

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SMÖRKNIVSSTÄLL VAS Arvika keramik, Riborg Böving Albråten L:6,5 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK