Bilder Foersom & Hiort-Lorenzen Fåtöljer "Partner / EJ-70" Erik Jørgensen Danmärk 2000-tal

Foersom & Hiort-Lorenzen Fåtöljer "Partner / EJ-70" Erik Jørgensen Danmärk 2000-tal

600 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Två stycken snurrfåtöljer modell "Partner / EJ-70" Stomme av borstat stål, stoppad sits och rygg med beige mockaklädsel Snurrbar på femdelad centralfot Formgivna av Johannes Foersom & Peter Hiort-Lornzen för Erik Jorgensen Höjd: 96 cm Sitthöjd: 46 cm Bredd: 61 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, nötta armlän, ställvis slitage i klädsel, inga övriga anmärkningar
Foersom & Hiort-Lorenzen Armchairs "Partner / EJ-70" Erik Jørgensen Denmark 2000s Two swivel armchairs model "Partner / EJ-70" Brushed steel frame, upholstered seat and back with beige suede upholstery Rotatable on a five-part central base Designed by Johannes Foersom & Peter Hiort-Lornzen for Erik Jorgensen Height: 96 cm Seat height: 46 cm Width: 61 cm Condition report: Wear from use, frayed armbands, occasional wear in clothing, no other remarks

SEDEL norsk 100:-

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TELEFON Musse Pigg, plast, Disney H:37 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

ÄGGKOPPSSTÄLL porslin och vitmetall D:21 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

FILBUNKESKÅL & SNAPSGLAS äldre

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 6 minuter