Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Viking Dalahäst" Tillverkad av guldpatinerad brons Gjutarstämpel och signatur Höjd: 34 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Viking Dalahorse" Made of gold patinated bronze Casting stamp and signature Height: 34 cm Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 58 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 2 minuter