Bilder Birger Åström Skulptur Stengods 1900-tal

Birger Åström Skulptur Stengods 1900-tal

1 månad 1 timme 6 minuter

2024-03-28 19:15

1500 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Birger Åström 1931-2020. Skulptur tillverkad av glaserat stengods i bruna & glittriga toner. Monogramsignerad. Höjd: 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Birger Åström Sculpture Stoneware from the 20th century Birger Åström 1931-2020. Sculpture made of glazed stoneware in brown & glittery tones. Monogram signed. Height: 46 cm Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.

RYAMATTA

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FÖNSTERLAMPA snäckskal H:47 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KRUKOR 7st i plast. H:28cm D:33cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

VINYLSKIVOR LP

Värdering: -

Bud: 175 SEK