Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

1 månad 20 minuter

2024-03-28 19:39

4600 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Skulptör född: 1967 "Monaco Grand Prix" Tillverkad av grönpatinerad brons Signerad undertill Längd: 40 cm Vikt: 6710 gram
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Monaco Grand Prix" Made of green patinated bronze Signed underneath Length: 40 cm Weight: 6710 grams Condition report: No remarks

BENGT OLSON

Värdering: -

Bud: 325 SEK

PLÅTLÅDOR

Värdering: -

Bud: 550 SEK

SKOTTKÄRRA äldre. 68x102cm (rost, slitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Värdering: -

Bud: 50 SEK