Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

800 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Skulptör född: 1967 "Miniatyr Louis Vuitton" Tillverkad av patinerad brons Signerad Höjd: 5 cm Längd: 6 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Miniature Louis Vuitton" Made of patinated bronze Signed Height: 5 cm Length: 6 cm Condition report: No remarks

TALLRIKAR 6st. Rörstrand "Grön Anna" D:24 cm

Värdering: -

Bud: 475 SEK

SPEGELDÖRR med karm. 85x210cm med karm.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Värdering: -

Bud: 450 SEK

FÖNSTER 2st med karm, öppnar åt höger. 100x100cm

Värdering: -

Bud: 1 150 SEK