Bilder Golvlampa "Taller Uno Kay P" 1900-tal

Golvlampa "Taller Uno Kay P" 1900-tal

950 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Skaft i kromad metall med höj och sänkbar skärm Rund, gjuten fot i lövträ Höjd: ca. 140 cm
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, inga övriga anmärkningar
Floor lamp "Taller Uno Kay P" 20th century Handle in chromed metal with adjustable screen Round, molded foot in hardwood Height: approx. 140 cm Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

Bambola, Denmark, Mercedes-Benz 1413 lastbil, plast, 1:28, 1960-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Armbandsur, dam, 14-k guld

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Papperskorg, Sewex

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Spegel

Värdering: -

Bud: 200 SEK