Bilder Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal

Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal

4400 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Automatiskt urverk, Boett tillverkad av 14K Guld, Originalband av svart läder, Datumvisning. Levereras med originaletui. Klockan går vid enklare test. Diametermått: 34 mm Längd: 22,5 cm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Eterna-Matic Wristwatch 14K Gold from the 20th century Automatic movement, Case made of 14K Gold, Original strap of black leather, Date display. Comes with original case. The clock runs on simpler tests. Diameter measurement: 34 mm Length: 22.5 cm Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.

HAVSKAJAK Caribou CX. L:ca 510cm

Värdering: -

Bud: 2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st "Brissago B-20" Grythyttans Stålmöbler, 1900 talets andra hälft, vitmålade.

Värdering: -

Bud: 1 450 SEK

SLÄPKÄRRA CO Släpet 1000 GL, årsmodell: 2000, sommardäck, har två stycken 2:or efter besiktning, se extra bild.

Värdering: -

Bud: 7 300 SEK

GRÄSKLIPPARE, Honda "HRS 536c" (ej funktionstestad)

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 6 minuter