Bilder Martin Stenström Träskulptur 1900-tal

Martin Stenström Träskulptur 1900-tal

800 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Martin Stenström 1912-2000, Jutsajaure. Skulptur tillverkad av snidat trä föreställande en ren. Monogramsignerad: MS Höjd: 9 cm
Martin Stenström Wooden sculpture from the 20th century Martin Stenström 1912-2000, Jutsajaure. Sculpture made of carved wood representing a reindeer. Monogram signed: MS Height: 9 cm Condition report: No remarks

Fåtöljer, ett par, trä/plysch, Fagas, Danmark

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Parti LP-skivor

Värdering: -

Bud: 550 SEK

STENKAKOR "FRIDOLF RHUDIN"

Värdering: -

Bud: 90 SEK

HÖGRE BORDSLAMPA

Värdering: -

Bud: 50 SEK