Bilder Runo Lette Johansson Figurin Gips 1900-tal

Runo Lette Johansson Figurin Gips 1900-tal

100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Runo Lette Johansson 1908-1981 "Sägenberättaren Anta Pirak" Signerad: Runo Johansson Höjd: 35 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, sprickor, inga övriga anmärkningar
Runo Lette Johansson Figurine Plaster 20th Century Runo Lette Johansson 1908-1981 "The story teller Anta Pirak" Signed: Runo Johansson Height: 35 cm Condition report: Minor age-based wear, cracks, no other remarks

KARAFF & DESSERTSKÅLAR H:17 cm D:11 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 66*33 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

parti BÖCKER mat

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK