Bilder HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK