Bilder HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)

HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)

1450 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st "Brissago B-20" Grythyttans Stålmöbler, 1900 talets andra hälft, vitmålade.

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, modern tillverkning. H:180x 80x 40cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

MEKANIKERVAGN i plast. 47x100cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

STOLAR 4st, Tranås Skolmöbler, 1964, sitthöjd: 44cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK