Auktioner Guld, Silver & Smycken 4st bordsskedar, Tornedal, silver

Bilder 4st bordsskedar, Tornedal, silver

4st bordsskedar, Tornedal, silver

801 SEK

Värdering: 700 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Olja på duk, signerad Lundquist, oidentifierad konstnär

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Kantin, fat för servering av soppa, tidigt 1900-tal

Värdering: 500

Bud: 100 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, ring, sterlingsilver, "Ikarus", Lapponia, Finland

Värdering: 2 000

Bud: 1 100 SEK

Foranderligt barometer Preislers Optiske Institut, København

Värdering: 300

Bud: 0 SEK