Bilder Beda Rönnberg 1913-1998 Olja på pannå

Beda Rönnberg 1913-1998 Olja på pannå

2000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

"Flickor i lingonskog"
Signerad: B.Rönnberg

Mått på pannå: 14 x 13,5 cm
Mått inkl ram: 27 x 27 cm

Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel

"Girls in a lingonberry forest"
Signed: B.Rönnberg

Dimensions of panel: 14 x 13.5 cm
Dimensions including frame: 27 x 27 cm

Condition report: No remarks

SKULPTUR sten med pålagt silver Gustavsberg Börje Skohg ca 9*6'*7 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

KRUKOR paret, i plast. H:40cm D:50cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Värdering: -

Bud: 175 SEK

MOBILTELEFONER

Värdering: -

Bud: 50 SEK