Bilder BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Fast stoppad klädsel, målad och bronserad, sitthöjd ca 48, längd 177, höjd 89 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 32 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 32 minuter