Bilder INGA SEMPÉ, taklampa, "W103" Rail Lamp, Wästberg, 2000-tal
Vitlackerade metallskärmar, 3 ljuskällor, längd 115 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 5 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 5 minuter