Bilder Seiko, Tissot, Casio Edifice, armbandsklockor, 3st
Seiko, Tissot, Casio Edifice, armbandsklockor, 3st
Färglitografi Hans Ekvall (f. 1918), Sverige. Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK