Bilder Seiko, Tissot, Casio Edifice, armbandsklockor, 3st

Seiko, Tissot, Casio Edifice, armbandsklockor, 3st

320 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Färglitografi Hans Ekvall (f. 1918), Sverige. Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Pardörrar

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Ångermanland

2 Stolar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland