Bilder GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)

GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)

8000 SEK

Värdering: - SEK

Historisk scen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 75 x 101 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

Tallrikar 4 st, Kina. Diameter: 26 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Armband 18k guld, med berlocker. Vikt: 19g brutto

Värdering: -

Bud: 6 400 SEK

Fotogenlampa.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Ångermanland

IKON Kjellaug Nordsjö 25,5*12,5 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK