Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk
tidigt 1800-tal, pojkporträtt, bildmått 37 x 31 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK