Bilder Spegel
Guldbemålad ram, 111 x 44 cm, smärre bruksslitage.
Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, vita hus. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 55x48 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 200 SEK