Bilder Olja på duk, okänd konstnär

Olja på duk, okänd konstnär

800 SEK

Värdering: - SEK

Stallinteriör, 1800-tal, monogramsignerad, 24 x 31 cm, krackelerad duk, färgbortfall

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

TAVLA, tryck, rammått: 46x41cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅL Kosta Boda "Mine" Ulrica Hydman-Vallien H:10 cm D:33 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLOR 2st, papyrus, rammått: 38x52cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TAKLAMPA Tiffany-Stil, D:46cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK