Bilder Mässingsljusstakar, 1900-tal
Mässingsljusstakar, 1900-tal
5 st. därav en stämplad W.M.F. No 20, en Ystad Metall, höjd 20 - 23 cm. Fint skick.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK