Bilder Fruktservis, "Jazz", Einar Luterkort, Ekeby
1930-tal, grönglaserade, ett stort fat diam 33 cm, samt 11 assietter, smärre bruksslitage.
Slutar om 4 timmar 44 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 timmar 46 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 48 minuter