Bilder Askfat/skål, Rörstrand
Tidigt 1900-tal. längd 13,5 cm, smärre slitage
Slutar om 11 timmar 16 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 18 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 20 minuter