Bilder Koppar, Kina
3 st, 17/1800-tal, höjd inkl. lock 7,5 cm, smärre slitage, 2 koppar med mindre kantsprickor, nagg förekommer.
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK