Bilder Lockask, Karl Hansen Reistrup, Herman Kähler
Danmark tidigt 1900-tal, höjd 14 cm, nagg, lock med sprickor
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 53 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 53 minuter
Slutar om 5 timmar 53 minuter