Bilder Mindre skulptur, möjligen Staffordshire
England omkring sekelskifte 18/1900-tal, bredd 9 cm, smärre ytslitage
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 14 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 14 minuter
Slutar om 9 timmar 14 minuter