Bilder Matta, rölakan, Anna-Greta Sjöqvist
260 x 200 cm, monogramsignerad AGS, samt IEK?, smärre bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 600 SEK
Slutar om 7 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 200 SEK
Slutar om 9 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 11 minuter