Bilder Svepask

Svepask

400 SEK

Värdering: - SEK

Daterad 1838, längd 34 cm, bruksslitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Fiskespön, 5 st

Värdering: 150

Bud: 0 SEK

Norrbotten

Vitrinskåp, rokokostil, trä/glas, 1900-talets andra hälft, höjd 140 cm

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

BORDSPENDYL, trä, Eduard Engelbrechten, Stockholm (verksam 1815-1845), empire, 1800-talets första hälft

Värdering: 7 000

Bud: 2 600 SEK

Flugspö med flugrulle

Värdering: 150

Bud: 450 SEK

Norrbotten