Bilder Stereoanläggning
Stereoanläggning
Skivspelare, förstärkare (Standard), samt 3 högtalare (Westell), ej funktionstestat.
Färglitografi Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numrerad 11/47, daterad -83, Stureplan. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK