Bilder Stereoanläggning

Stereoanläggning

200 SEK

Värdering: - SEK

Skivspelare, förstärkare (Standard), samt 3 högtalare (Westell), ej funktionstestat.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Glasföremål.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

Färglitografi Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numrerad 11/47, daterad -83, Stureplan. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 2/25, daterad 82, Slussen. Bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Hörnskåp höjd: 235cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK