Bilder Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand
Chamotterat stengods, stämpelsignerad, höjd 16 cm, bra skick, men ett minimalt nagg i fotring.
Slutar om 10 timmar 11 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 10 timmar 13 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 15 minuter