Bilder Bordslampa, Art Deco
Trä, tygskärm, omkring 1930-tal, höjd 52 cm, bruksslitage
Slutar om 8 timmar 23 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 8 timmar 25 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 8 timmar 27 minuter