Bilder Stekfat, Kina
1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 36 cm, kantlagning
Slutar om 3 timmar 46 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 48 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 50 minuter