Bilder Bordslampa, Boréns

Bordslampa, Boréns

2400 SEK

Värdering: - SEK

1940-tal, fot i mahogny, samt mässing, skärm i guldfärgad metall, höjd 48 cm, smärre slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Säng, Grange

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 12 timmar 33 minuter

Bokhylla, Royal System, Poul Cadovius

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK

Soffa

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Matta, Orientalisk

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 12 timmar 34 minuter