Bilder Silverföremål

Silverföremål

7500 SEK

Värdering: - SEK

Kaffekanna, ströare, samt 2 st pokaler, vikt 1200 gram

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Sybord 1800-tal. Bredd: 50 cm, djup: 37 cm, höjd: 72 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Spark.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Temuggar med fat 2 st, Lomonosov, Ryssland, Cobalt net. Höjd: 11 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK